Budapeštā (Ungārija) beidzies NATO Zinātnes programmas seminārs par dzīves cikla analīzi informācijas tehnoloģiju vides un enerģijas aspektu novērtēšanā (Advanced Research Workshop on Life Cycle Analysis for Assessing Energy and Environmental Implications of Information Technology)
Informācija par semināru un semināra materiāli pieejami semināra organizatoru- Kārnegī Mellouna universitates mājas lapā (http://www.ce.cmu.edu/~hsm/NATO-ARW/).  Semināru apmeklēja LPPC direktors Jānis Pļavinskis. Seminārā iegūtie materiāli ir pieejami LPPC. Šeit var iepazīties ar semināra laikā veiktajiem pierakstiem.

 

Uzsākts projekts "Disseminating experiences with EMS projects in Eastern Europe"
LPPC sadarbība ar Dānijas konsultantfirmām DTI un COWI uzsācias projektu, kas vērsts uz agrāk notikušo VPS ieviešanas projektu pieredzes apkopošanu un izplatīšanu Latvijā, Lietuva, Igaunijā un Polijā.

 

Sadarbībā ar BO VSIA "Latvijas Standarts" studentiem, mācību spēkiem un citiem interesentiem tiek piedāvāta iespēja iegādāties ISO 14000 sērijas standartus A5 formātā lietošanai mācību nolūkam. Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūgums rakstīt: diana@lppc.lv

 

Apmācības programma nākamajiem pasniedzējiem un konsultantiem Ekokartēšanā
Projekta BALTEMA ietvaros LPPC š.g. 9. un 10.jūnijā un 15. un 16.septembrī organizē apmācības programmu un aicina uz sadarbību personas, kas ir ieinteresētas kļūt par pasniedzējiem un konsultantiem Ekokartēšanas pielietošanā